Шешори

Шешори — село уКосівському районі із населенням дві тисячі мешканців. Щоліта у селі відбувається Міжнародний фестиваль етнічної музики та лендарту.За п'ять кілометрів від села, біля пансіонату «Карпатська веселка», є гірськолижний витяг завдовжки 800 метрів, перепад висот — 150 метрів, пропускна здатність — 500 осіб на годину. Є три траси: завдовжки 1500, 700 і 800 метрів. Траси середнього рівня складності і для початківців. Можна кататися на лижах, сноубордах, санках.
При базі функціонує відділення фристайлу дитячої юнацько-спортивної школи спортивного товариства «Колос». Підготовка трас здійснюється ратраком та снігоходом «Буран».
Біля підніжжя, у пансіонаті «Карпатська веселка» можна замовити інструктора, є кав'ярні, пункт прокату спорядження.
Курорт наповнюється туристами влітку, взимку туристична інфраструктура пристосовується до гірськолижників поступово. Цікаве катання — поєднання шешорських спусків із косівськими.
До села можна доїхати рейсовими автобусами з Коломиї (30 кілометрів) чи Косова (12 кілометрів).
Що подивитися:
Дерев'яна церква
У селі Шешори збереглася дерев'яна церква Параскеви із дзвіницею (1874 рік).
Сріблясті водоспади
Село відоме своїми Сріблястими водоспадами, які простягуються каскадами на декілька сотень метрів. Водоспади є улюбленим місцем відпочинку, а також зйомок відеокліпів та художніх фільмів. Біля Шешор є також озеро Лебедине площею 44,5 гектара. Це рідкісне озеро завглибшки до 11 метрів розташоване серед лісів і луків на висоті 650 метрів.

Дима